دومینیکا پاسپورت

فرصت طلایی دریافت تابعیت دومینیکا با شرکت شریف تریپ

دومینیکا با ارائه دادن هتل‌های جذاب‌تر، به دنبال جذب مسافران پولدار است

دومینیکا، یک جزیره در منطقه کارائیب با جمعیتی بیش از ۷۰٬۰۰۰ نفر و با گستردگی ۲۹۰ مایل مربع، به مدت طولانی به عنوان مقصدی کم‌توجه در نظر گرفته می‌شده است، اما برای جلب توجه بیشتر، بسیاری از فعالیت‌ها را انجام می‌دهد. اخیراً ما با کالین پایپر، مدیرعامل اداره کشف دومینیکا، درباره آخرین اخبار از جزیره صحبت کردیم. مهمترین خبر این است که: در دسامبر ۲۰۲۱، ایرلاین‌های آمریکا اولین پرواز مستقیم از ایالات متحده به دومینیکا از میامی را راه‌اندازی کردند که در نهایت به یک مسیر روزانه تبدیل شد. این ارتباط با ۴۲ شهر در آمریکای شمالی، به ۶۸ درصد از تمام گردشگران ایالات متحده به جزیره خدمات رسانی می‌کند. به گفته پایپر، این پروازها به سرعت موفقیت خود را ثابت کرده‌اند.

پایپر بر این باور است: دولت در حال مذاکره با شرکت آمریکایی برای دو برابر کردن پروازهای خود در روزهای خاص است؛ اما رشد هواپیمایی باید استراتژیک باشد. علاوه بر این، شرکت‌های دلتا، جت‌بلو و یونایتد ایرلاینز همه با شرکت سیلور ایرویز، که از طریق سان خوان پورتوریکو به دومینیکا متصل می‌شود، قرارداد مشترک دارند. به گفته پایپر، پروازها معمولاً بین ۸۰ تا ۹۰ درصد ظرفیت خود را پر می‌کنند. در زمینه هتل‌ها، بسیاری از اطلاعات مهم وجود دارد که باید به اشتراک گذاشته شود. هتل‌های جدیدی مانند کمپینسکی – کابریتس ریزورت و سپا کمپینسکی – بزرگترین هتل‌‌ در جزیره، با ۱۵۱ اتاق و سوئیت، به تازگی افتتاح شده‌ است. این هتل در سال ۲۰۱۹ باز شده و دومین هتل کمپینسکی در منطقه کارائیب پس از هتل مانزانا کمپینسکی لا هابانا در کوبا است. میهمانان می‌توانند از تلویزیون‌های صفحه‌ای، سرویس وای‌فای و ماشین‌های اسپرسو در اتاق خود استفاده کنند. دو هتل بین‌المللی دیگر نیز قرار است در جزیره راه‌اندازی شوند: ماریوت بین‌المللی و هتل‌های هیلتون.

آنیچی ریزورت و سپا، در سال ۲۰۲۴ با ۱۲۸ اتاق، یک استخر شنای سبک لاگون و مجموعه‌ای از رستوران‌ها باز خواهد شد. در همان سال با ۱۰۰ اتاق، ترانکیلیتی بیچ ریزورت – مجموعه کوریو توسط هیلتون باز خواهد شد. این هتل در یک “مکان ساحلی ناشناخته” واقع شده است و دو ساحل زیبای طبیعی را در هر دو طرف خود دارد. به طور کلی، بسیاری از هتل‌های کوچک‌تر و محلی نیز به‌روز شده‌اند. هتل جنگل قرمز، بعد از طوفان‌های اخیر، با عملیات بازسازی و نوسازی مجدداً رونق گرفته است. این هتل که در جنوب غربی جزیره قرار دارد، بر اساس اصول بهداشتی طراحی شده و ۸۹ اتاق (شامل ۶۴ ویلا) دارد. این هتل شرایط گوناگونی را ارائه می‌دهد، از جمله بسته‌های سفرهای ماجراجویی، یوگا و اردوگاه‌های آموزشی.

مطالعه بیشتر : هتل‌های دومینیکا

 

S H A R I F T R I P

مشاوره رایگان