دومینیکا پاسپورت

فرصت طلایی دریافت تابعیت دومینیکا با شرکت شریف تریپ

در جزیره‌ی سرسبز کارائیب، یک هتل لوکس جدید با ۱۴ اتاق در ۲۸۵ هکتار زمین افتتاح شد

Dominique Marchand می‌گوید “واقعاً باید خیلی دوست داشته باشید که به دومینیکا بیایید” کسی که همراه با همسرش، دانیل لانگوا، تازگی سومین هتل لوکس دومینیکا، کولیبری ریج، را افتتاح کرده اند. او کاملاً درست می‌گوید؛ دومینیکا ارزش دیدن دارد. دقیقاً چالش دسترسی به این جزیره، دلیلی است که خیلی از افراد این تجربه را از دست داده‌اند. شاید به همین خاطر است که وقتی به بیشتر مردم می‌گویید به دومینیکا می‌روید، آن‌ها فکر می‌کنند منظورتان جمهوری دومینیکن است. این هتل، در نوک جنوبی جزیره قرار دارد، درست در زمانی که کارائیب به اقیانوس اطلس برخورد می‌کند، این منطقه به طور مداوم نسیم طبیعی و دمای شبانه کمتری را تجربه می‌کند که پشه‌ها و مگس‌ها را دور می‌راند. عنکبوت؟ پدیده بسیار نادری است.

اگر خوش‌شانس باشید، ممکن است هنگام خروج از هتل با ماشین، یک مار بوآ را از روی جاده ببینید، اما مارها و سایر موجودات تهدید کننده اصلاً مسئله‌ای نیستند. در عوض، طبیعت در دومینیکا به معنی مناظر زیبا است که علاوه بر فراوانی آتشفشان‌ها، شامل ۳۶۵ رودخانه، ۱۲ آبشار، تپه‌های سرسبز، و خاک آتشفشانی پرمغز است که تقریباً باعث رویش هرچیزی می‌شوند.

همچنین یک باشگاه ورزشی، کلاس‌های یوگا، صبحانه روزانه در یک پاویون فضای باز، دو استخر بدون لبه(که به جای کلر، از یونیزاسیون مس استفاده می‌کنند)، یک اتاق درمانی لوکس با منظره اقیانوس و یک حمام فضای باز خصوصی در یکی از آرام‌ترین مکان‌های کارائیب وجود دارد. بگذارید بگویم که هنگامی که سرانجام به کولیبری ریج می‌رسید، ممکن است ترک کردن آن سخت باشد.

مطالعه بیشتر : هتل‌های دومینیکا
S H A R I F T R I P

مشاوره رایگان