phoneenvelopphone

DOMINICA

پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا یکی از معتبرترین پاسپورت‌های جهان است که شما میتوانید با استفاده از پاسپورت و اقامت دومینیکا به بیش از ۱۴۰ کشور جهان از جمله کشورهای شنگن بدون ویزا سفر کنید. همچنین شما با در دست داشتن پاسپورت کشور دومینیکا، مجاز به درخواست ویزا ۱۰ ساله توریستی آمریکا هستید.شما کافیست تنها یکبار برای دریافت پاسپورت دومینیکا اقدام کنید و دیگر برای تمدید اقامت این کشور نیازی نیست اقدامی صورت گیرد

Complete information about Dominica passport

Listen to the audio file

play
صفحه بعد
صفحه قبل

مشاوره رایگان

امکان کار و زندگی در یکی از آرام‌ترین و زیباترین کشورهای منطقه کارائیب از عالی‌ترین مزایای پاسپورت دومینیکا به شمار می‌رود. درست است که باید نگاهی نیز به معایب پاسپورت دومینیکا داشته باشیم اما مزیت‌های اخذ این گذرنامه به قدری زیاد است که عملا اگر معایبی هم داشته باشد، به چشم نخواهند آمد.

یکی از مهم‌ترین مزایایی که به همراه اخد پاسپورت و شهروندی دومینیکا برای افراد ایجاد می‌شود، سفر بدون ویزا به تعداد زیادی از کشورهای دنیا است.

بد نیست بدانید شهروندان این کشور با داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانند به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند و همین موضوع به تنهایی افراد زیادی را ترغیب به اخذ پاسپورت دومینیکا می‌کند.

کشور دومینیکا جزو معدود کشورهایی است که علی رغم نیازمند بودن هزینه پایین برای اخذ پاسپورت آن، مزایای فوق‌العاده‌ای را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق دو روش سرمایه گذاری در املاک و کمک به صندوق اقتصادی دولت انجام شود که هر دو روش در واقع سرمایه گذاری محسوب می شوند. معمولاً روش دوم سریع‌تر و بهتر جواب می‌دهد و در فاصله زمانی کمتری به صدور پاسپورت دومینیکا منتهی می شود.

passport
passport

چرا شریف تریپ برای دریافت پاسپورت و تابعیت دومینیکا؟

  • 8 سال سابقه8 سال سابقه
  • 400 پرونده موفق400 پرونده موفق
  • نماینده رسمینماینده رسمی
  • نماینده رسمیتیم حرفه ای

دومینیکا کجاست؟

دومینیکا جزیره‌ای زیبا واقع در قاره آمریکا و در قسمت شرقی دریای کارائیب است و شما با دریافت پاسپورت دومینیکا، اقامت دومینیکا رو دریافت کنید.این کشور به دلیل زیبایی و طبیعت دست‌نخورده‌ای که دارد «جزیره طبیعت کارائیب» نامیده شده‌است.جمعیت جزیره حدود ۷۳,۰۰۰ نفر و پایتخت آن، شهر روسو است. مساحت این کشور ۷۵۰ کیلومترمربع است.مردم آن انگلیسی را به‌عنوان زبان رسمی کشور می‌شناسند ولی زبان‌های کریول دومینیکایی و فرانسوی هم در برخی از مناطق این کشور استفاده می‌شود.

dominica
Dominica
pin
dominica

نگاهی به برنامه شهروندی دومینیکا

یکی از روش‌هایی که‌ می‌توان از طریق آن نسبت به دریافت پاسپورت و شهروندی دومینیکا اقدام کرد، استفاده از انواع برنامه‌های سرمایه‌گذاری است که توسط دولت در این مورد ارائه می‌شود.

برنامه شهروندی اقتصادی نیز برای اولین بار در حدود ۲۹ سال پیش تاسیس شد. با استفاده از این برنامه امکان دریافت پاسپورت دوم غیرقابل فسخ، به متقاضیان و خانواده‌‌‌‌ها، تنها در مدت ۴ تا ۶ ماه بدون اینکه به رفتن و اقامت در این کشور نیاز باشد، وجود دارد. این برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا به صورت قانونی بوده و براساس آن می‌توان نسبت به دریافت تابعیت دوم از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام کرد.

نکته مهم دیگر در این خصوص نیز ارزان بودن روند دریافت شهروندی دومینیکا از طریق برنامه‌های سرمایه‌گذاری است که با حداقل مبلغی در حدود ۱۰۰.۰۰۰ دلار آغاز می‌شود. برای بهره‌مندی از این برنامه دولت دومینیکا ملاحظاتی را نیز درنظر دارد. درواقع شرکت در برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا برای افراد معتبر امکان‌پذیر است.

مراحل اخذ پاسپورت دومینیکا

برای آن که بتوانید پاسپورت این کشور را بگیرید، لازم است ابتدا از شرایط اولیه مطلع شوید و سپس مراحل قانونی را پشت سر بگذارید. برای آن که بتوانید هر چه بهتر و ساده‌تر نسبت به دریافت پاسپورت ارزان دومینیکا اقدام کنید صرفاً لازم است تا از این موارد آگاه شوید.

در ادامه ۴ مرحله اصلی که شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا می باشد را بیان کرده‌ایم و از این طریق به شما کمک می‌کنیم تا با آگاهی از روند پرونده‌تان برای گرفتن تابعیت اقدام نمایید.

در این مرحله ابتدا باید شرایط شما بررسی شود و سپس این موضوع مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد که آیا دریافت پاسپورت دومینیکا می‌تواند برای شما سودمند باشد یا خیر. زمانی که با توجه به مشاوره‌های کارشناسان شریف تریپ به این نتیجه رسیدید که اخذ این پاسپورت مناسب شما است، می‌توانید وارد فاز دوم این مرحله که تهیه کردن مدارک اولیه است شوید. مدارک اولیه‌ای که برای دریافت این پاسپورت نیاز دارید چهار دسته شامل مدارک شناسایی، مدارک شغلی و مدارک مالی است.فراهم کردن تمامی این مدارک و موارد با همراهی کارشناسان متخصص شریف تریپانجام می شود و شما جای هیچ گونه نگرانی در تکمیل مدارک ندارید

در مرحله دوم و زمانی که تمامی مدارک لازم آماده شد پرونده شما در پرتال دولت ثبت و توسط واحد شهروندی دومینیکا مورد بررسی امنیتی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که برای تقاضای شما برای پاسپورت دومینیکا منع قانونی وجود ندارد. زمانی که از این بابت مشکلی وجود نداشته باشد، نامه تأییدیه از سوی دولت دومینیکا صادر شده و می‌توانید از مرحله دوم نیز عبور کنید.

تفاوتی ندارد که روش سرمایه‌گذاری در املاک را انتخاب کرده‌اید و یا به دنبال کمک به دولت هستید. در این مرحله و پس از آن که نامه تأییدیه خود را از دولت این کشور دریافت کردید، می‌توانید به سادگی مبلغ مورد نظر برای سرمایه‌گذاری را پرداخت کرده و در انتظار صدور پاسپورت خود باشید. اگر به دولت کمک مالی کنید، پول بلاعوض بوده و قابل استرداد نمی‌باشد؛ اما در صورتی که در حوزه ملک و املاک سرمایه‌گذاری نمایید، احتمال زمان بیشتری را باید برای دریافت پاسپورت خود در صف انتظار بمانید.

صدور گواهی شهروندی کشور دومینیکا و همچنین دریافت پاسپورت آخرین گام دریافت پاسپورت به عنوان تابعیت دوم است. در این مرحله نیازی نیست تا کار چندان زیادی انجام دهید، زیرا دیگر تمام کار‌ها انجام شده و به محض صدور گواهی می‌توانید به این کشور سفر کرده و یا از پاسپورت آن برای سفر به کشور‌های دیگر استفاده کنید.

هزینه های اهدایی به دولت

یک فرد مجرد100.000 دلار
زوج150.000 دلار
یک زوج + یک وابسته175.000 دلار
یک زوج + دو وابسته175.000 دلار
به ازای هر نفر وابسته به متقاضی اصلی (بالای 18 سال)50.000 دلار
به ازای هر نفر وابسته به متقاضی اصلی (زیر 18 سال)25.000 دلار

هزینه های برسی

صدور پاسپورت و گواهی شهروندیبه ازای هر نفر 1.450 دلار
برسی امنیتیمتقاضی اصلی: 25.000 دلارهمسر: 15.000 دلار افراد بالای 16 سال: 15.000 دلار افراد وابسته بین 12 تا 15 سال: 10.000 دلار
کارمزد برسی پروندهبه ازای هر نفر 1.000 دلار
با ما در ارتباط باشید
contact us

مشاوره رایگان