مقایسه پاسپورت دومینیکا و پاسپورت دانمارک

افراد زیادی به‌ویژه ایرانی‌ها علاقمند هستند تا با اخذ پاسپورت دومینیکا یا پاسپورت دانمارک بتوانند از مزایای شهروندی این کشورها بهره‌مند شوید.تا انتها با شریف تریپ همراه باشید.

اعتبار پاسپورت

یکی از فاکتور‌هایی که ارزش پاسپورت را بالا می‌برد، رتبه آن است. از نظر رتبه، پاسپورت دانمارک از پاسپورت دومینیکا بالا‌تر است، زیرا پاسپورت دانمارک در رتبه ۴ و پاسپورت دومینیکا در رتبه ۳۳ قرار دارد.

سرمایه‌گذاری

روش‌های مختلفی برای گرفتن تابعیت این دو کشور وجود دارد که یکی از این روش‌ها سرمایه‌گذاری در کشور مورد نظر است.

با مقدار ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا در کشور دومینیکا می‌توان سرمایه‌گذاری کرد در حالی ‌که گرفتن تابعیت دانمارک شرایط بسیار سختی دارد. مهاجر پس از نه سال اقامت در دانمارک برای تابعیت می‌تواند اقدام کند و سرمایه‌گذاری در این کشور بین ۱۰۰۰۰۰ هزار یورو تا ۱۰۰ میلیون یورو است.

با این حال، طبق گزارش‌‌هایی که انجام شده است، دانمارک می‌خواهد روش سرمایه‌گذاری را لغو کند و به جای آن مهاجران از طریق ویزای استارتاپ برای گرفتن تابعیت اقدام کنند.

آشنایی با زبان کشور مورد نظر

اگر بتوانید زبان کشور مورد نظر را یاد بگیرید، می‌توانید به‌راحتی با مردم آن کشور ارتباط ایجاد کنید. زبان کشور دانمارک دانمارکی است که یادگیری آن در مقایسه با انگلیسی دشواری بیشتری دارد و زمان بیشتری می‌برد. از طرفی فقط در کشور دانمارک می‌توان از آن استفاده کرد.

در مقایسه زبان کشور دومینیکا انگلیسی است که در کشور‌های زیادی می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد.

گرفتن پاسپورت دومینیکا یا پاسپورت دانمارک

گرفتن تابعیت از کشور دانمارک در مقایسه با دومینیکا سخت‌تر بوده، زیرا این کشور شرایط مختلفی را در نظر گرفته است. برای مثال، متقاضیان باید در آزمون مهارت زبان دانمارکی و شهروندی شرکت کنند.

در مقایسه شرایط گرفتن تابعیت دومینیکا آسان‌تر است و این دولت برای متقاضیان سخت‌گیری نمی‌کند. برای مثال، متقاضی می‌تواند از طریق روش‌هایی مانند تولد، سرمایه‌گذاری یا ازدواج تابعیت این کشور را دریافت کند.

ارائه تابعیت به افراد وابسته

یکی از مزیت‌های پاسپورت دومینیکا تابعیت وابسته است به این معنا که اگر شما تابع این کشور باشید، می‌توانید پدر، مادر، فرزند زیر ۳۰ سال و همسر خود را شهروند این کشور کنید.

در مقایسه تابعیت وابسته در دانمارک سخت‌تر است، فقط با داشتن شرایط زیر می‌توانید برای پدر، مادر، فرزند و همسر خود تابعیت بگیرید.

  • باید سن شما و همسرتان بالای ۲۴ سال باشد.
  • خودتان مجوز اقامت دائم داشته باشید.
  • اگر پدر و مادر هستید باید سه سال اقامت دائم در دانمارک را داشته باشید.
  • باید ثابت کنید از نظر مالی می‌توانید آن‌ها را حمایت کنید.
  • فرزند شما باید زیر ۱۸ سال باشد.

شریف تریپ همراه شما برای اخذ پاسپورت و شهروندی دومینیکا

همان‌طور که در این مقاله اشاره شد در بعضی موارد مانند تابعیت وابسته، گرفتن تابعیت و سرمایه‌گذاری کشور دومینیکا از کشور دانمارک بهتر است.

اگر تمایل دارید پاسپورت دومینیکا را بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از گروه شریف تریپ کمک بگیرید. این گروه با داشتن مشاوران با تجربه و موفق از ابتدا تا انتها به شکل ۲۴ ساعته و آنلاین می‌توانند به متقاضیان کمک کنند و راهنمای آن‌ها باشند.

تماس با کارشناسان ما
09127666665

 

منابع:

https://www.makevisas.com/denmark-immigration/family-visa-denmark/

https://www.passportindex.org/passport/denmark/

http://golden-investor-visa.com/denmark/

, ,

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست