دومینیکا پاسپورت

فرصت طلایی دریافت تابعیت دومینیکا با شرکت شریف تریپ

مقایسه پاسپورت دومینیکا و پاسپورت دانمارک

داشتن یک پاسپورت قدرتمند برای سفرهای بین‌المللی اهمیت زیادی دارد. دو کشور دومینیکا و دانمارک هر دو پاسپورت‌هایی با اعتبار بالا دارند که می‌توانند گزینه‌های جذابی برای دریافت تابعیت و پاسپورت دوم باشند.

اما آیا می‌دانید کدام یک ارجحیت بیشتری دارد؟ در این مقاله به بررسی دقیق تفاوت‌های پاسپورت این دو کشور می‌پردازیم تا بتوانید گزینه بهتری را انتخاب کنید. تا انتها با شریف تریپ همراه باشید.

اعتبار پاسپورت

یکی از فاکتور‌هایی که ارزش پاسپورت را بالا می‌برد، رتبه آن است. از نظر رتبه، پاسپورت دانمارک از پاسپورت دومینیکا بالا‌تر است، زیرا پاسپورت دانمارک در رتبه ۴ و پاسپورت دومینیکا در رتبه ۳۳ قرار دارد.

سرمایه‌گذاری

روش‌های مختلفی برای گرفتن تابعیت این دو کشور وجود دارد که یکی از این روش‌ها سرمایه‌گذاری در کشور مورد نظر است.

با مقدار ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا در کشور دومینیکا می‌توان سرمایه‌گذاری کرد در حالی ‌که گرفتن تابعیت دانمارک شرایط بسیار سختی دارد. مهاجر پس از نه سال اقامت در دانمارک برای تابعیت می‌تواند اقدام کند و سرمایه‌گذاری در این کشور بین ۱۰۰۰۰۰ هزار یورو تا ۱۰۰ میلیون یورو است.

البته طبق گزارش‌‌های خبرگزاری‌های دانمارک، قصد دارند روش سرمایه‌گذاری را لغو کند و به جای آن مهاجران از طریق ویزای استارت آپ برای گرفتن تابعیت اقدام کنند.

مقایسه پاسپورت دومینیکا و پاسپورت دانمارک

آشنایی با زبان کشور مورد نظر

یادگیری زبان کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، یکی از پایه‌ترن و اصلی‌ترن اقدام‌ها برای افراد است. اگر بتوانید زبان کشور مورد نظر را یاد بگیرید، می‌توانید به‌راحتی با مردم آن کشور ارتباط ایجاد کنید و خود را با آن جامعه وقف بدهید. زبان کشور دومینیکا انگلیسی و دانمارک دانمارکی است. یادگیری دانمارکی در مقایسه با انگلیسی دشواری بیشتری دارد و زمان بیشتری برای یادگیری می‌برد. از طرفی فقط در کشور دانمارک می‌توان از آن استفاده کرد و در کشوری دیگر کاربردی ندارد.

پس نتیجه می‌گیریم زبان کشور دومینیکا نه تنها یک زبان جهانی است که همه جای دنیا کاربرد دارد، بلکه به‌‌نسبت دانمارکی ساده‌تر است.

گرفتن پاسپورت دومینیکا یا پاسپورت دانمارک

گرفتن تابعیت از کشور دانمارک در مقایسه با دومینیکا سخت‌تر است، زیرا این کشور شرایط مختلفی را در نظر گرفته است. برای مثال، متقاضیان باید در آزمون مهارت زبان دانمارکی و شهروندی شرکت کنند.

در مقایسه شرایط گرفتن تابعیت دومینیکا آسان‌تر است و این دولت برای متقاضیان سخت‌گیری نمی‌کند. برای مثال، متقاضی می‌تواند از طریق روش‌هایی مانند تولد، سرمایه‌گذاری یا ازدواج تابعیت این کشور را دریافت کند.

ارائه تابعیت به افراد وابسته

یکی از مزیت‌های پاسپورت دومینیکا تابعیت وابسته است به این معنا که اگر شما تابع این کشور باشید، می‌توانید پدر، مادر، فرزند زیر ۳۰ سال و همسر خود را شهروند این کشور کنید.

در مقایسه تابعیت وابسته در دانمارک سخت‌تر است، فقط با داشتن شرایط زیر می‌توانید برای پدر، مادر، فرزند و همسر خود تابعیت بگیرید.

  • باید سن شما و همسرتان بالای ۲۴ سال باشد.

  • خودتان مجوز اقامت دائم داشته باشید.

  • اگر پدر و مادر هستید باید سه سال اقامت دائم در دانمارک را داشته باشید.

  • باید ثابت کنید از نظر مالی می‌توانید آن‌ها را حمایت کنید.

  • فرزند شما باید زیر ۱۸ سال باشد.

مقایسه پاسپورت دومینیکا و پاسپورت دانمارک

 

شریف تریپ همراه شما برای اخذ پاسپورت و شهروندی دومینیکا

همان‌طور که در این مقاله اشاره شد در بعضی موارد مانند تابعیت وابسته، گرفتن تابعیت و سرمایه‌گذاری کشور دومینیکا از کشور دانمارک بهتر است.

اگر تمایل دارید پاسپورت دومینیکا را بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از گروه شریف تریپ کمک بگیرید. این گروه با داشتن مشاوران با تجربه و موفق از ابتدا تا انتها به شکل ۲۴ ساعته و آنلاین می‌توانند به متقاضیان کمک کنند و راهنمای آن‌ها باشند.

S H A R I F T R I P

مشاوره رایگان