مقایسه پاسپورت دومینیکا و پاسپورت اتریش

دومینیکا جزیره ای بسیار زیبایی است که هزینه‌های زندگی در مقایسه با اتریش پایین‌تر است. اتریش نیز کشور بسیار زیبایی با آب‌و‌هوای معتدل است. در این مقاله به بررسی دو پاسپورت دومینیکا و پاسپورت اتریش میپردازیم و مزایا و معایب آن ها را بررسی میکنیم.

از نظر جغرافیایی نیز کشور اتریش در مرکز قاره اروپا قرار دارد و با ۸ کشور هم‌ مرز است. در مقایسه با آن کشور دومینیکا جزیره‌ای با طبیعت بکر است که در دریای کارائیپ نزدیک قاره آمریکا قرار دارد.

در نتیجه، افراد بسیاری به‌ویژه ایرانی‌ها تمایل دارند تا به این کشور‌ها سفر کنند و تابعیت یکی از این دو کشور را به‌دست آورند. البته گرفتن پاسپورت این کشور‌ها رابطه مستقیم با توانایی مالی و مدت زمانی دارد که برای گرفتن پاسپورت باید منتظر ماند.

به همین علت، متقاضیان سعی می‌کنند در مورد این دو کشور اطلاعات بیشتری کسب کنند تا متوجه شوند پاسپورت دومینیکا بهتر است یا پاسپورت اتریش. اگر شما نیز می‌خواهید در مورد این دو پاسپورت اطلاعات بیشتری کسب کنید تا انتها با شریف تریپ همراه باشید.

 

پاسپورت دومینیکا و اتریش

اعتبار پاسپورت اتریش و پاسپورت دومینیکا

هر چقدر اعتبار یک پاسپورت بیشتر باشد، بهتر می‌توان از آن استفاده کرد. در بین پاسپورت دومینیکا و اتریش پاسپورت اتریش از نظر رتبه‌بندی رتبه بالا‌تری دارد. به دلیل این‌که پاسپورت اتریش در جدول رتبه‌بندی پاسپورت‌ها در رده ۳ قرار داد در‌حالی‌که رتبه پاسپورت دومینیکا ۳۳ است.

 

داشتن مهارت در زبان یک کشور

برای گرفتن تابعیت و پاسپورت دوم باید شرایطی را داشته باشید که یکی از آن‌ها داشتن مهارت در زبان آن کشور است. زبان کشور اتریش آلمانی است که به مراتب در مقایسه با یادگیری انگلیسی زحمت بیشتری برای آن بکشید. همچنین از این زبان تنها در کشور آلمان و اتریش می‌توانید استفاده کنید.

در مقایسه زبان کشور دومینیکا انگلیسی است که این زبان در بیشتر کشور‌ها برای ایجاد ارتباط استفاده می‌شود.

پرچم دومینیکا و اتریش

سرمایه‌گذاری

تعداد زیادی از مهاجران تمایل دارند تا از طریق سرمایه‌گذاری تابعیت یک کشور را به‌دست آورند. به همین علت می‌خواهند بدانند چقدر سرمایه نیاز است. مقدار سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا حدود ۱۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا است، اما این مقدار در کشور اتریش حداقل حدود ۲ میلیون یورو تخمین زده شده است. در نتیجه، با این تفاسیر سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا از اتریش آسان‌تر است.

مدت زمان گرفتن تابعیت و اخذ پاسپورت اتریش و دومینیکا

افرادی که تمایل دارند به کشور اتریش یا دومینیکا مهاجرت کنند، دوست دارند تا هر چه زودتر تابعیت این کشور را به‌دست آورند.

اگر بخواهیم این مورد را در پاسپورت دومینیکا و اتریش مقایسه کنیم، پاسپورت دومینیکا از اتریش بهتر است. شاید بپرسید چرا؟ در کشور دومینیکا تابعیت کامل را بعد از چهار تا شش ماه به متقاضی می‌دهند. در مقایسه در کشور اتریش بعد از دو تا سه سال امکان تابعیت فرد متقاضی را اعلام می‌کنند.

شریف تریپ راهنمای شما از ورود به دومینیکا تا شهروند شدن این کشور

همان‌طور ‌که در بالا خواندید در بعضی موارد مزیت پاسپورت دومینیکا از پاسپورت اتریش بیشتر است. برای مثال به مقدار سرمایه گذاری، زبان، مدت زمان گرفتن تابعیت و هزینه زندگی می‌توانیم اشاره کنیم. اگر تمایل پیدا کردید برای دریافت پاسپورت دومینیکا اقدام کنید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه شریف تریپ تماس بگیرید. این گروه با داشتن مشاوران با تجربه آماده خدمت به مهاجران عزیز به شکل آنلاین و ۲۴ ساعته است.

تماس با کارشناسان ما
09127666665

شریف تریپ همراه شما برای اخذ پاسپورت و شهروندی دومینیکا

اگر شما هم با مطالعه تعدادی از مهم‌ترین مزایای شهروندی دومینیکا ترغیب به اخذ پاسپورت آن شده‌اید، بهترین گزینه برای همراهی شما در این مسیر، شریف تریپ است.

شما می‌توانید با برقراری ارتباط با این تیم مجرب، مسیر اخذ پاسپورت دومینیکا را به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ مشکلی طی کنید. برای شروع، بهتر است با استفاده از مشاوره آنلاین این تیم، هفت روز هفته 24 ساعت شبانه روز با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

 

 

 

منابع

https://www.bmeia.gv.at/en/austrian-embassy-canberra/citizen-services/austrian-identity-papers-and-other-documents/certificate-of-citizenship/

https://en.wikipedia.org/wiki/Austrian_passport

https://passports.io/citizenship/austria/donation/at1

https://www.globalcitizensolutions.com/austria-citizenship-by-investment/

https://www.passportindex.org/passport/austria/

 

اخبار و مقالات دومینیکا

,

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست