phoneenvelopphone

DA Sports به ستاره پرتاب تیراندازی برای دریافت بورسیه ورزشی تبریک می‌گوید.

  DA Sports Vybez اخیراً یک پست برای قدردانی از یکی از ستارگان پرتاب تیراندازی دومینیکایی به نام «ترنیز همیلتون» به اشتراک گذاشته است. این پست به مناسبت دریافت بورسیه ورزشی از کالج اجتماعی بارتون در کانزاس منتشر شده است.

  ترنیز همیلتون، ستاره ورزش پرتاب تیراندازی، در ۲۳ ژوئن ۲۰۰۳ در شهر روزو واقع در کشور دومینیکا به دنیا آمد. او زیر نظر مربی جوئل همیلتون تمرین می کرد. همیلتون استعداد و سخت کوشی خود را در بخش‌های مختلفی به نمایش گذاشت و با انجام بازی های خارق العاده، نامی ماندگار از خود بر جای گذاشت.

  به گفته منابع معتبر، این به روز رسانی در دسته رسمی رسانه های اجتماعی سازمان DA Sports Vybez بارگذاری شده است، که در تلاش برای بهبود امکانات و زیرساخت های ورزشی در کشور دومینیکا است. مدیریت DA Sports در ادامه افزود: «قهرمان دومینیکایی در مسابقات پرتاب تیراندازی در سال گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و حضور او در این دسته از مسابقات یک موفقیت کامل برای او بود.»

  ترنیز همیلتون به چه دستاوردهایی دست پیدا کرده است؟

  DA Sports ضمن تمجید از عملکرد گذشته ترنیز همیلتون، به برخی از دستاوردهای ویژه ای که او در سال گذشته توانسته بود به دست آورد، اشاره کرد؛ دستاوردهایی مانند: راهیابی به مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در فینال پرتاب تیراندازی و دستیابی به رکورد پرتاب P.B در میان ورزشکاران زیر 20 سال.

  همچنین همیلتون با امتیاز ۱۵.۷۸ در فینال قهرمانی نوجوانان جهان در رده ششم قرار گرفت. وی همچنین رکوردی در پرتاب تیراندازی در مسابقات کشوری نوجوانان با مسافت ۱۵.۸۹ به ثبت رساند. به همین ترتیب، این ورزشکار دومینیکایی مدال طلا را در مسابقه تیراندازی زیر ۲۰ سال در بازی‌های کاریفتا جامائیکا در سال ۲۰۲۲ به دست آورد.

  علاوه بر این، سازمان DA Sports حس غرور و قدردانی بی حد خود را نسبت به ترنیز همیلتون ابراز کرد. DA Sports گفت: «همیلتون به دنبال رشد و دستیابی به موفقیت های بیشتری در این حرفه برای رقابت در لیگ های بزرگ است.»

  در پایان، این ورزشکار از مردم، خانواده، مربیان و دوستانی که نقش مهمی در موفقیت او داشتند تشکر کرد. در همین حال، مقامات DA Sports Vybez دستیابی به بالاترین جایگاه‌ها را برای ستاره دومینیکایی آرزو کردند.