مزایای پاسپورت

سوالات متداول دومینیکا

پرچم کشور دومینیکا و پاسپورت دومینیکا

دومینیکا کجاست ؟

دومینیکا با نام رسمی مشترک‌المنافع دومینیکا یک کشور جزیره‌ای مستقل است. سیستم حکومتی این کشور، دموکراسی پارلمانی در اتحادیه ملت‌های مشترک‌المنافع براساس قانون اساسی آن است که در سال 1978 تصویب شد. پایتخت دومینیکا شهر روسو است و جمعیت آن تقریبا 73،000 نفر است. زبان رسمی این کشور انگلیسی است با این وجود زبان فرانسوی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. واحد پول دومینیکا دلار کارائیب شرقی است.

دومینیکا عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع دولت انگلیس است. طبق آخرین گزارشات منتشر شده در مارچ ۲۰۲۰، دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا سفرکنند که از مهم‌ترین آنها می توان به کلیه کشورهای حوزه شنگن، انگلستان، روسیه، هنگ کنگ و کره جنوبی اشاره کرد.

بر اساس اطلاعات وب سایت Passport index پاسپورت کشور دومنیکا رتبه 32 را در بین ۱۹۹ کشور در اختیار دارد. همچنین بر اساس شاخص Arton که یک ارزیابی کلی و معیار مقایسه‌ای مناسب برای کشور مورد انتخاب و برنامه سرمایه گذاری در آن کشور است، امتیاز دومینیکا ۷۶ است. این امتیازات از جمع سادگی و زمان دریافت شهروندی، کیفیت زندگی، ، هزینه پرداختی برای دریافت شهروندی و پویایی جهانی بدست امده است.

شهروندی کشور دومینیکا
روزولت اسکریت نخست وزیر دومینیکا

پیام خوش‌آمدگویی “روزولت اسکریت” نخست وزیر دومینیکا

ما ملتی مقید به ارزشهای اجتماعی و عمل متقابل هستیم لذا از تمام مردم دنیا دعوت می‌کنیم در کشور ما سرمایه‌گذاری کنند و ما نیز در عوض، متعهد می‌شویم شهروندی کشور مشترک المنافع دومینیکا را به آنها اعطا کنیم تا از طریق آن از فرصت‌های فرامرزی بسیاری برخوردار گردند.

شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

اخذ شهروندی دومینیکا از طریق برنامه سرمایه‌گذاری

شما می‌توانید با انتخاب کشور دومینیکا از طبیعت بکر و معاشرت با مردم مهمان نواز این کشور لذت ببرید و در عین حال، با صرف زمان و هزینه کمتر، گذرنامه دوم دریافت کنید. دومینیکا از سال ۱۹۹۳ با ارائه برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری این امکان را برای افراد فراهم کرده است که در کنار کمک به آینده دومینیکا از مزایای شهروندی این کشور نیز بهره‌مند شوند. این برنامه توسط دولت دومینیکا اجرا می‌شود و امکان برخورداری شهروندان سراسر جهان از امنیت و آزادی موجود در این کشور قوی و پایدار را فراهم می کند.

انواع  سرمایه گذاری

دو کانال سرمایه گذاری، یک فرصت بزرگ

برای به دست آوردن شهروندی کشور مشترک المنافع دومینیکا، شما باید انتخاب کنید که چگونه می‌خواهید در آینده کشور کمک کنید. دو راه برای سرمایه گذاری وجود دارد:

این گزینه یک مشارکت یک باره وغير قابل برگشت به دولت است. این روش (که از ۱۰۰ هزار دلار آمریکا شروع می‌شود) به متقاضیان اجازه می‌دهد تا نقش مهمی در ساختن آینده دومینیکا ایفا کنند. در گذشته، این مشارکت ها باعث شده است که دومینیکا بتواند از انجمن‌های خود در پروژه‌های زیربنایی کلیدی حمایت کند و کشور را در مسیر ثبات بیشتر قرار دهد.

 

US $ 100,000متقاضی مجرد
US $ 150,000متقاضی متاهل ( به همراه همسر)
US $ 175,000متقاضی به همراه خانواده ( حداکثر سه همراه واجد شرایط)
$ 25,000 USوابسته واجد شرایط اضافی

شهروندی دومینیکا

زمانی که تصمیم می‌گیرید شهروند شويد، روندی ساده و کارآمد پیش رویتان قرار دارد که با کمک نماینده مجاز می‌تواند تکمیل شود. واحد شهروندی از طریق سرمایه گذاری، اداره دولتی مسئول اجرای این برنامه، دارای تعدادی نماینده مجاز است که شما را در این روند پشتیبانی می‌کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا کلیک کنید

اخذ شهروندی کشور دومینیکا
امکان سفر با پاسپورت دومینیکا

سفر به بیش از ۱۴۰+ کشور

دومینیکا به واسطه روابط دیپلماتیک بسیار قوی با اکثر کشورهای جهان و داشتن گذرنامه ای قدرتمند امکان سفرهای بین المللی شما را سهولت می بخشد. با در دست داشتن گذرنامه دومینیکا می توانید بدون نیاز به دریافت ویزا، به بیش ۱۴۰ کشور از جمله کشورهای عضو پیمان شنگن (آلمان، فرانسه، ایتالیا، یونان و…) انگلستان، روسیه، چین، کره‌جنوبی، اکراین و… سفر کنید.

نگاهی به دومینیکا

320 پرونده موفق

فهرست