دومینیکا پاسپورت

فرصت طلایی دریافت تابعیت دومینیکا با شرکت شریف تریپ

مقایسه پاسپورت دومینیکا و پاسپورت ارمنستان

ایرانیان زیادی تمایل دارند به کشور‌هایی مانند ارمنستان مهاجرت کنند. علت اکثر متقاضیان این کشور، پایین بودن هزینه زندگی و شرایط آسان دریافت تابعیت است. در نظر داشته باشید کشور دومینیکا جزیره‌ بسیار زیبایی نزدیک به قاره آمریکا است و مسافران زیادی برای گذراندن تعطیلات و تفریح به این جزیره سفر می‌کنند. در مقایسه کشور ارمنستان، هم مرز با ایران، ترکیه و آذربایجان است. این کشور نیز بیشتر درآمد خود را از طریق گردشگری به‌دست می‌آورد..

هدف این مقاله، دادن اطلاعات کافی در مورد روش دریافت پاسپورت دو کشور ارمنستان و دومینیکا است. اگر شما هم هدفتان گرفتن تابعیت دوم از یکی از این دو کشور است. تا انتها با شریف تریپ همراه باشید.

اعتبار پاسپورت ارمنستان یا پاسپورت دومینیکا

از فاکتور‌هایی که در گرفتن یک پاسپورت اهمیت دارد، اعتبار پاسپورت است. اگر بخواهیم پاسپورت دومینیکا را با پاسپورت ارمنستان مقایسه کنیم، پاسپورت دومینیکا از پاسپورت ارمنستان معتبر‌تر است. زیرا، پاسپورت دومینیکا در رده ۳۳ و پاسپورت ارمنستان در رده ۵۷ قرار دارد.

سفر به کشور‌های دیگر بدون نیاز به ویزا

یکی‌دیگر از فاکتورهایی که در انتخاب یک پاسپورت اهمیت دارد، تعداد کشور‌هایی است که بدون نیاز به ویزا می‌توان با آن پاسپورت سفر کرد.

با پاسپورت دومینیکا می‌توان به بیش از ۱۴۰ کشور بدون نیاز به ویزا رفت، در‌حالی‌که با پاسپورت ارمنستان می‌توان به ۶۶کشور سفر کرد.

گرفتن تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری

ساده‌ترین روش گرفتن تابعیت کشور‌های دومینیکا و ارمنستان، سرمایه‌گذاری در این کشور‌ها است. طبق اطلاعاتی که از سال‌های گذشته داده شده است مبلغ سرمایه‌گذاری در دومینیکا در مقایسه با ارمنستان به طور قابل توجهی کمتر است. طبق آخرین گزار‌ش‌های انجام شده برای سرمایه‌گذاری در ارمنستان حدود ۱۱۳۰۰۰ یورو و در دومینیکا حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا لازم است.

هزینه پاسپورت ارمنستان و پاسپورت دومینیکا

فاکتور دیگری که در یک پاسپورت اهمیت دارد، هزینه دریافت آن است. برای گرفتن پاسپورت دومینیکا ۱۲۵۰ دلار آمریکا پرداخت می‌کنیم و برای دریافت پاسپورت ارمنستان ۱۳۲ دلار آمریکا باید پرداخت شود.

داشتن مهارت در زبان مورد نظر

اگر فردی با زبان یک کشور آشنا باشد، راحت‌تر می‌تواند برای تابعیت دوم و گرفتن پاسپورت آن کشور اقدام کند. زبان کشور دومینیکا انگلیسی و همان‌طور‌که می‌دانید یک زبان بین‌المللی است. یادگیری این زبان با ‌ارزش‌تر از زبان‌های دیگر است، زیرا با آشنایی کامل به زبان انگلیسی علاوه بر کشور دومینیکا می‌توانید در کشور‌های دیگر نیز کار یا زندگی کنید.

در مقایسه زبان کشور ارمنستان، ارمنی است که یادگیری آن نسبت به زبان‌های دیگر مشکل‌تر است و از این زبان تنها در ارمنستان یا یکی دو کشور دیگر می‌توانید استفاده کنید.

شریف تریپ همراه با مهاجران در گرفتن پاسپورت و شهروندی دومینیکا

همان‌طورکه از مقاله بالا متوجه شدید، پاسپورت دومینیکا از پاسپورت ارمنستان معتبر‌تر است و مهمترین علت آن‌ امکان سفر به کشور‌های بیشتر با این پاسپورت بدون نیاز به ویزا است. از طرفی این کشور آب‌و‌هوای معتدل و مناظر زیبای بکر طبیعی دارد.

با این تفاسیر، اگر متقاعد شدید که از پاسپورت دومینیکا استفاده کنید، می‌توانید از گروه شریف تریپ کمک بخواهید. این گروه با داشتن مشاوران با تجربه و موفق می‌تواند متقاضیان را از ابتدای مسیر تا گرفتن شهروندی دومینیکا راهنمایی کند. برای شروع، بهتر است با استفاده از مشاوره آنلاین این تیم، هفت روز هفته ۲۴ ساعت شبانه روز با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

S H A R I F T R I P

مشاوره رایگان