دومینیکا پاسپورت

فرصت طلایی دریافت تابعیت دومینیکا با شرکت شریف تریپ

سفر به انگلیس با پاسپورت دومینیکا

انگلستان با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، هر ساله جذابیت‌های بی‌شماری را برای کسانی که به دنبال فرصت‌های جدید در زندگی هستند، ارائه می‌دهد. اگرچه راه‌های مختلفی برای ورود به این سرزمین وجود دارد، در این مقاله قصد داریم به یکی از روش‌های نوین و جذاب، یعنی مهاجرت به انگلستان با استفاده از پاسپورت دومینیکا، پرداخته و نکات مرتبط با آن را مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتها با شریف تریپ همراه شوید.

پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا یکی از پاسپورت‌هایی است که به دلیل ایجاد مزایایی بی‌نظیر برای دارنده‌ی آن، مورد توجه بسیاری از افراد است. این پاسپورت دارای اعتباری بالاست و می‌توان با دریافت آن به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کرد.

مدت زمان اخذ پاسپورت دومینیکا بسیار کوتاه است و شما می‌توانید با کسب مشاوره‌های لازم در این زمینه از مشاوران و متخصصان شریف تریپ و تکمیل مدارک مربوطه، در سریع‌ترین زمان ممکن صاحب یکی از بهترین و معتبرترین پاسپورت‌های دنیا شوید.

بدین ترتیب با برخورداری از اعتبار این پاسپورت دارای حق اقامت و شهروندی در این کشور جزیره‌ای زیبا هم هستید. علاوه بر این می‌توانید به دریافت اقامت کشورهایی دیگر نیز اقدام نمایید. دریافت اقامت انگلیس با پاسپورت دومینیکا نیز یکی از مزایای برخورداری از پاسپورت دومینیکا می‌باشد.

سفر به انگلیس با پاسپورت دومینیکا

کشور دومینیکا برای ارائه حق اقامت و شهروندی در این کشور برای متقاضیان برنامه‌های شهروندی منطبق با سیاست‌های اقتصادی خود را ارائه داده است. متقاضیان شهروندی در این کشور می‌توانند با استفاده از این برنامه‌‌های ارائه شده بر حسب شرایط خود نسبت به دریافت اقامت دومینیکا اقدام نمایند.

برنامه‌های سرمایه‌گذاری شامل پرداخت مبلغی تعیین شده برای شراکت در پروژ‌ه‌های مورد تایید دولت دومینیکا و یا پرداخت کمک بلاعوض به دولت در جهت ارتقای کشور می‌باشد.

همچنین با برخورداری از حق شهروندی و پاسپورت دومینیکا امکان سفر آزادانه و بدون ویزا به کشورهای اروپایی و عضو حوزه شینگن نیز برای شما فراهم است. ورود به کشور انگلیس و اقامت در آن با توجه به قوانین موجود ممکن است برای تمام افراد به راحتی امکان‌ذیر نباشد.

در برخی از موارد حتی با وجود برخورداری از پذیرش در مرحله بررسی مدارک و اسناد ارائه شده ممکن است با درخواست متقاضی موافقت نشود. با توجه به اینکه برای افرادی که پاسپورت دومینیکا دارند هیچ مانعی برای سفر به انگلیس وجود ندارد، می‌توانید بدون دردسر به انگلیس با پاسپورت دومینیکا در مدت‌ زمان‌های تعیین شده سفر کنید و این امر را به سهولت امکان‌پذیر است.

تحصیل در انگلیس با پاسپورت دومینیکا

همانطور که در ابتدا اشاره شد، کشور انگلیس به دلیل برخورداری از شرایط ایده‌آل زندگی اعم از تحصیلی، کاری و … توجه و نظر افراد بسیاری را برای مهاجرت و دریافت اقامت به خود جلب می‌کند.

این کشور یکی از مهم‌ترین و برترین مقصد‌های مهاجرتی به قصد ادامه تحصیل نیز می‌باشد. برخورداری از نظام آموزشی قدرتمند و بین‌المللی و سیستم آموزشی معتبر و جای گرفته در رنکینگ‌های بالای جهانی از دلایل جلب توجه متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، به اقامت در انگلیس است.

ویزاهای تحصیلی انگلیس در ۳ نوع ارائه می‌شود.

  • ویزای دانش‌آموزی که برای تحصیل تا قبل از مقطع کارشناسی و برای متقاضیان ۴ تا ۱۶ ساله است.

  • ویزای کوتاه‌مدت که برای دوره‌های آموزشی حداکثر تا ۶ ماهه صادر می‌شود.

  • ویزای عمومی یا ویزای دانشجویی که برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی به متقاضی اعطا می‌گردد.

در این حالت لازم است تا درخواست خود را مبنی بر دریافت اقامت انگلستان با پاسپورت دومینیکا، در مراکز آموزشی و دانشگا‌ه‌های مورد نظر خود ارائه دهید و بعد از دریافت پذیرش تحصیلی، نسبت به اخذ اقامت، اقدام نمایید.

انواع ویزای تحصیلی در انگلیس

دریافت اقامت انگلیس از راه‌‌های متنوعی امکان‌پذیر است. اگر قصد دارید با استفاده از ویزای تحصیلی برای اقامت در این کشور اقدام نمایید لازم است تا از انواع ویزای تحصیلی قابل ارائه توسط این کشور مطلع شده و با توجه به شرایط خود نسبت به دریافت مناسب‌ترین ویزا، اقدام نمایید.

ویزاهای تحصیلی انگلیس را می‌توان در ۳ دسته طبقه‌بندی کرد:

۱. ویزای دانش‌آموزی (Tier 4 child study visa): برخورداری از این ویزا به افراد دارای ۴ تا ۱۷ سال این امکان را می‌‌دهد که تا پایان مدت زمان تحصیلی خود در انگلستان اقامت داشته باشند و در عین حال به تحصیل در مدارس این کشور بپردازند.

۲. ویزای دانشجویی یا ویزای عمومی (Tier 4 general study visa): این ویزا برای افراد بالای ۱۶ سال و متقاضی ادامه تحصیل در انگلیس مشروط به برخورداری از مدت زمان تحصیلی بالای ۶ ماه است. ویزای دانشجویی حداکثر دارای ۵ سال اعتبار است و به دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تعلق می‌گیرد.

۳. ویزای تحصیلی کوتاه مدت (Tier 4 short term study visa): ویزای کوتاه مدت مناسب افراد و دانشجویانی است که قصد شرکت در دوره‌ها و کلاس‌هایی با مقطع زمانی ۶ تا ۱۱ ماه را، دارند. به این ترتیب با توجه به مدت زمان دوره نسبت به دریافت ویزای کوتاه مدت اقدام کرده و می‌توانند ۱ هفته قبل از شروع دوره در انگلیس اقامت داشته باشند.

شرایط سفر به انگلیس با پاسپورت دومینیکا

سفر به کشورهایی از جمله انگلیس برخورداری از پاسپورت و ویزای مرتبط برای ورود را می‌طلبد. با توجه به اینکه ممکن است امکان دریافت ویزا برای سفر به انگلیس برای تمامی ایرانیان امکان‌پذیر نباشد، می‌توان نسبت به دریافت اقامت انگلیس با پاسپورت دومینیکا و یا سفر به انگلیس با پاسپورت دومینیکا اقدام نمود.

پاسپورت دومینیکا را می‌توان به عنوان پاسپورت دائم دریافت کرد و در مواقعی اینچنینی به راحتی امکان سفر به سایر کشورهای دنیا (بیش از ۱۴۰ کشور) با استفاده از آن را فراهم نمود. بنابر همین موضوع شما می‌‌توانید با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا، بدون ویزا به کشور انگلیس سفر نمایید. لازم به ذکر است که مدت زمان اقامت شما در سفر به انگلیس با پاسپورت دومینیکا ۱۸۰ روزه است.

فرصت‌های نوین در دنیای مهاجرت

پاسپورت دومینیکا، یکی از این فرصت‌های نوین است که در دریافت اقامت و سفر به کشورهای مختلف، از جمله انگلستان، به افراد کمک می‌کند. این پاسپورت نه تنها دریچه‌ای به سوی دنیای بزرگ‌تر است، بلکه امکاناتی را فراهم می‌آورد که قبلا به سختی قابل دسترس بود. مانند سفر بدون ویزا و امکان تحصیل در کشورهای معتبر و … . انتخاب پاسپورت دومینیکا، می‌تواند گامی باشد به سوی آینده‌ای روشن‌تر و پر از امکانات در جهانی که هر روز در حال تغییر است.

 

 

 

S H A R I F T R I P

مشاوره رایگان