سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

یکی از مهم‌ترین دلایلی که پاسپورت دومینیکا را تا این حد محبوب کرده، قدرت و ارزش آن است. وقتی می‌گوییم پاسپورت دومینیکا قدرتمند است، یعنی می‌توان با در دست داشتن آن و بدون نیاز به اخذ ویزا، به کشورهای بسیار زیاد دیگر سفر کرد.

دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند به 140 کشور محبوب دنیا بدون داشتن ویزا سفر کنند که کانادا نیز یکی از آن‌ها است. از دیگر کشورهای محبوب موجود در این فهرست، می‌توان به انگلستان، سوئیس، هنگ کنگ، آلمان، ایتالیا، کانادا، اتریش، هلند اشاره کرد. البته ده‌‌ها کشور دیگر نیز در این فهرست قرار دارند که به دلیل بالا بودن تعداد آن‌ها، ذکر نامشان در این مطلب امکان پذیر نیست.

یکی از کشورهایی که سفر به آن آرزوی افراد زیادی به‌ویژه تعداد زیادی از ایرانیان محسوب می‌شود، کشور کانادا است. این کشور با ارائه بهترین تسهیلات و خدمات رفاهی به گردشگران و البته مهاجران خود، جزو کشورهایی است که حداقل یک بار بازدید از آن خواسته افراد بی شماری است.

خبر خوب این است که دومینیکا این امکان را برای افراد فراهم کرده است که بدون اخذ ویزا به این کشور سفر کنند. همان‌طور که می‌دانید ما ایرانی‌‌ها برای سفر به کانادا باید برای اخذ ویزای کانادا دردسرهای زیادی بکشیم، اما با داشتن پاسپورت دومینیکا دیگر نیازی نیست به اخذ ویزا فکر کنید.

دارندگان پاسپورت دومینیکا در کنار بهره‌مندی از مزایای دیگر این پاسپورت، نظیر معافیت‌‌های مالی، انتقال شهروندی به نسل‌های بعد، درخواست اخذ تابعیت برای وابستگان، مدت زمان بسیار کم اخذ پاسپورت و موارد دیگر می‌توانند از سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا، آن هم بدون ویزا بهره‌مند شود. سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا یکی از بهترین مزایای این پاسپورت است که در ادامه بیشتر راجع به آن صحبت می‌کنیم. همراه ما باشید.

سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

کانادا یکی از ده‌ها کشوری است که دولت دومینیکا برای سفر بدون ویزای شهروندانش با آن به توافق رسیده است. به عبارت دیگر تنها با داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانید به کانادا سفر کنید و در مدت زمان معین از طبیعت و خدمات رفاهی این کشور لذت ببرید.

همچنین دارندگان پاسپورت دومینیکا بد نیست بدانند با داشتن این پاسپورت، می‌توانند به‌راحتی درخواست اخذ ویزای مالتی کانادا را دهند و به این کشور سفر کنند. مدت زمان تعیین شده برای اقامت موقت در کشور کانادا با پاسپورت دومینیکا، 90 تا 180 روز است. یعنی شهروندان دومینیکا می‌توانند به آسانی 3 تا 6 ماه در کانادا اقامت موقت داشته باشند و نیازی نداشته باشند هیچ ویزای دیگری را ارائه دهند.

علاوه بر این، بد نیست بدانید اگر در مدت زمان اقامت کوتاه مدت خود در کشور کانادا دچار هر نوع مشکلی شدید، دولت دومینیکا می‌تواند به‌عنوان نماینده از شما حمایت دیپلماتیک کند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، دولت دومینیکا شرایط بی نظیری را برای سفر به کانادا بدون داشتن ویزا برای شهروندان خود فراهم کرده است که افراد خارجی را نیز ترغیب به اخذ این پاسپورت می‌کند.

 

شریف تریپ همراه شما برای اخذ پاسپورت و شهروندی دومینیکا

اگر شما هم با مطالعه تعدادی از مهم‌ترین مزایای شهروندی دومینیکا ترغیب به اخذ پاسپورت آن شده‌اید، بهترین گزینه برای همراهی شما در این مسیر، شریف تریپ است.

شما می‌توانید با برقراری ارتباط با این تیم مجرب، مسیر اخذ پاسپورت دومینیکا را به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ مشکلی طی کنید. برای شروع، بهتر است با استفاده از مشاوره آنلاین این تیم، هفت روز هفته 24 ساعت شبانه روز با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست