مقایسه پاسپورت دومینیکا و پاسپورت آلمان

کشور‌های آلمان و دومینیکا کشور‌های مهاجر‌پذیری هستند که ایرانی‌های زیادی نیز علاقه دارند به آن‌ها مهاجرت کنند و بعد از مدتی شهروند این کشور‌ها شوند. به همین علت، می‌خواهند اطلاعات بیشتری در مورد تابعیت این دو کشور کسب کنند تا بتوانند تصمیم درست‌تری بگیرند.

در نظر داشته باشید انتخاب هر کدام از این دو کشور رابطه مستقیم با توانایی مالی، داشتن مهارت در زبان کشور مورد نظر و زمان انتظار برای دریافت پاسپورت آن کشور دارد.

هدف این مقاله نیز دادن اطلاعات بیشتر در مورد پاسپورت دومینیکا و آلمان است. اگر شما نیز می‌خواهید بدانید کدام پاسپورت مزیت بیشتری دارد تا انتها با شریف تریپ همراه باشید.

اعتبار پاسپورت دومینیکا و پاسپورت آلمان

اعتبار یک پاسپورت بسیار فاکتور مهمی است، زیرا هر چقدر پاسپورت یک کشور معتبر‌تر باشد بیشتر می‌توان از آن استفاده کرد. در مورد پاسپورت دومینیکا و آلمان، پاسپورت آلمان به علت داشتن رتبه ۲ بسیار معتبر‌تر از پاسپورت دومینیکا با رتبه ۳۳ است.

مدت زمان گرفتن تابعیت

مورد دیگری که در گرفتن پاسپورت دوم اهمیت دارد، مدت زمات گرفتن آن است. دولت دومینیکا به مهاجران بدون در نظر گرفتن هویت آن‌ها بعد از چهار تا شش ماه تابعیت می‌دهد. در مقایسه طبق گزارش‌هایی که انجام شده است، مهاجران برای گرفتن تابعیت آلمان باید حداقل ۸ سال در این کشور زندگی کنند. حتی ممکن است این کشور بعد از چند سال اقامت آن‌ها را لغو کند و به کشور خود برگرداند.

سرمایه‌گذاری

یکی‌ دیگر از مواردی که در گرفتن تابعیت یک کشور اهمیت دارد، سرمایه‌گذاری است. هر چقدر در یک کشور بتوان با مقدار کم سرمایه‌گذاری کرد، مهاجران بیشتری تمایل دارند تا به این کشور بروند.

اگر کسی بخواهد در کشور دومینیکا سرمایه‌گذاری کند، می‌تواند این کار را با ۱۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا انجام دهد در‌حالی‌که حداقل سرمایه‌گذاری در کشور آلمان حدود ۳۵۰.۰۰۰ دلار آمریکا است.

مدت زمان اعتبار پاسپورت

هر چقدر مدت زمان اعتبار یک پاسپورت بیشتر باشد، طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. اگر بخواهیم پاسپورت دومینیکا و آلمان را با یک‌دیگر مقایسه کنیم، مدت اعتبار پاسپورت دومینیکا از آلمان بیشتر است. طبق گزارش‌هایی که انجام شده است، پاسپورت دومینیکا حدود ۱۰ سال اعتبار دارد، اما پاسپورت آلمان تنها برای ۶ سال معتبر است.

داشتن مهارت در زبان کشور مورد نظر

هر مهاجری با آشنایی به زبان کشور مورد نظر خود، می‌تواند به‌راحتی با دیگران ارتباط ایجاد کرده و مشکلات خود را حل کند.

زبان کشور آلمان، آلمانی است و تنها در خود آلمان و اتریش از آن می‌توانید استفاده کنید. در مقایسه، زبان کشور دومینیکا انگلیسی است که یادگیری آن از زبان آلمانی راحت‌تر است و در بیشتر کشور‌ها نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

شریف تریپ همراه شما برای اخذ پاسپورت و شهروندی دومینیکا

همان‌طور‌که در این مقاله مطالعه کردید در بعضی موارد پاسپورت دومینیکا از پاسپورت آلمان بهتر است. مواردی از قبیل هزینه و زمان دریافت تابعیت جزو آن‌ها است.

اگر ترغیب شدید که پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه شریف تریپ تماس بگیرید. این گروه با داشتن متخصصان و مشاوران با تجربه در زمینه مهاجرت آماده کمک‌ به مهاجران ۲۴ ساعته به شکل آنلاین است.

تماس با کارشناسان ما
09127666665     

 

منابع

https://www.iamexpat.de/expat-info/german-expat-news/german-passport-ranked-third-best-world

https://www.germany.info/us-en/service/02-PassportsandIDCards/passport-fees/906634

https://www.iamexpat.de/expat-info/german-expat-news/german-passport-ranked-third-best-world

https://www.germany.info/us-en/service/02-PassportsandIDCards/passport-adult/951294

https://www.bmi.bund.de/SharedDocs/faqs/EN/topics/migration/staatsang/Erwerb_der_deutschen_Staatsbuergerschaft_durch_Eingbuergerung_en.html

https://globalresidenceindex.com/dominica-citizenship-investment/

https://www.iamexpat.de/expat-info/german-expat-news/how-investing-germany-can-qualify-you-permanent-residency

https://www.germany.info/us-en/service/02-PassportsandIDCards/passport-adult/951294

,

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست