به دنبال تلاش های جزیره برای بهبود امنیت مرزها و امنیت شهروندان ، دولت دومینیکا از ارائه گذرنامه بیومتریک جدید خود خبر داد.

پاسپورت بیومتریک ، که ePassport یا گذرنامه دیجیتال نیز نامیده می شود ، درست مانند گذرنامه سنتی است. اما علاوه بر اطلاعات شخصی اولیه ، یک تراشه ریزپردازنده الکترونیکی نیز تعبیه شده است که حاوی اطلاعات بیومتریک صاحب گذرنامه است.

اسکن و شناسایی پاسپورت بیومتریک

نحوه تشخیص گذرنامه بیومتریک چگونه است؟

ساده ترین راه برای تشخیص بیومتریک بودن پاسپورت شما نگاه کردن به جلد است. اگر لوگوی دوربین طلایی کوچک در پایین وجود دارد ، بیومتریک است. در غیر این صورت ، فناوری نگهداری شده در پاسپورت بیومتریک آنقدر پیشرفته شده است و اجزای آن آنقدر کوچک است که به هیچ وجه نمی توانید توده یا برجستگی را احساس کنید

پاسپورت بیومتریک با تمدید کلیه پاسپورت های فعلی صادر می شود. اطلاعات و روش های تغییر از پاسپورت فعلی به پاسپورت بیومتریک جدید در زمان مقرر منتشر می شود.

مزایای پاسپورت بیومتریک

  • شناسایی مطمئن دارنده گذرنامه
  • حداقل احتمال جعل اطلاعات بیومتریک ذخیره شده در پاسپورت
  • افزایش حفاظت از حریم خصوصی
  • حفاظت بیشتر در برابر سرقت هویت
  • دارندگان پاسپورت بیومتریک همچنین می توانند از دروازه های ePassport در کنترل مرزی برای ورود سریعتر به انگلستان استفاده کنند.
تماس با کارشناسان ما
09127666665     

 

گذرنامه بیومتریک دومینیکا

شریف تریپ؛ راهنمای شما از ورود به دومینیکا تا شهروند شدن این کشور

شما می‌توانید با برقراری ارتباط با این تیم مجرب، مسیر اخذ پاسپورت دومینیکا را به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ مشکلی طی کنید. برای شروع، بهتر است با استفاده از مشاوره آنلاین این تیم، هفت روز هفته 24 ساعت شبانه روز با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

,

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست