phoneenvelopphone

آخرین اخبار

آخرین اخبار

dominica

دومینیکا

پاسپورت

مشاهده بیشتر

پر طرف دارترین اخبار

    روزو، دومینیکا: تصور کنید در همه جا دوقلوها یا چند قلوها را می‌بینید. در 2 دسامبر 2023، اولین جشنواره دوقلو که در مرکز فرهنگی Old Mill به روی صحنه می‌رود، به واقعیت تبدیل می‌شود. این اولین جشنواره دوقلوها در دومینیکا است که برگزار می‌شود. روز ملی دوقلوها – 18 دسامبر – ده ها دوقلو و چند قلو را از سراسر جزیره گرد هم می‌آورد تا منحصر به فرد بودن و دوقلو بودن خود را به نمایش بگذارند و جشن بگیرند. لئاندرا لندر، ذهن خلاق پشت این جشنواره گفت، این رویداد نه تنها به عنوان یک جشن عمل می‌کند، بلکه محلی برای رسیدگی به چالش‌های پیش روی دوقلوها، سه قلوها و والدین چند‌قلوها خواهد بود.

    لندر گفت: «در طول سال‌ها، من از دوقلوهای زیادی در دومینیکا الهام گرفته‌ام و مجذوب آنها شدم. «با این حال، من معتقدم که گاهی اوقات ما آنها را دست کم می‌گیریم. از این رو، وظیفه درک دوقلوها و دیگر چند قلوها نه تنها بر عهده جامعه پزشکی است، بلکه بر عهده عموم مردم نیز هست.» به این ترتیب، این رویداد دو قسمتی دارای سمپوزیومی در ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳ خواهد بود که انتظار می‌رود متخصصان دوقلوهای بین‌المللی و محلی، متخصصان پزشکی دوقلوها، روان‌شناسان دوقلو و نویسندگانی حضور داشته باشند. دیدگاه ها و بینش های پرشور در مورد دنیای دوقلوها و چالش هایی که آنها و خانواده هایشان با آن روبرو هستند، مورد بحث قرار می‌گیرد.

    در حالی که جشنواره دوقلو برای عموم آزاد است، دوقلوها و چند قلوها تشویق می‌شوند از طریق لینک https://forms.gle/9sEdH7hzKdv7jaaN9  ثبت نام کنند تا بتوانند در فعالیت‌های مربوط به دوقلوها شرکت کنند. لندر از جامعه تجاری و سایر حامیان بالقوه درخواست کرد تا از این هدف ارزشمند حمایت کنند. او همچنین ابراز عقیده کرد که از تمام چندقلوها تشویق می‌شوند به این جشن بپیوندند.