افزایش تعداد پروازهای Caribbean Airlines از ترینیداد به دومینیکا

افزایش تعداد پروازهای Caribbean Airlines از ترینیداد به دومینیکا

 شرکت Caribbean Airlines اعلام کرد قرار است پروازهای بیشتری را به ترینیداد و دومینیکا اختصاص دهد. این شرکت با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد این خدمات قرار است برای ۲ بار در هفته بین این دو کشور برقرار شوند
برنامه کامل پروازهای بین ترینیداد و دومینیکا به شرح زیر است:
– در مسیر ترینیداد به دومینیکا پروازی با شماره BW402 به طور منظم هر پنجشنبه بین بازه زمانی ۱۲ مارس تا ۴ نوامبر انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازها 8:30 صبح و ساعت ورود 10:10 صبح است.
– پرواز شماره BW246 از ترینیداد به دومینیکا پرواز خواهد کرد. این پرواز هر جمعه و برای ۲ بار در هفته در ساعت 5:05 بعد از ظهر از ترینیداد حرکت می‌کند و در ساعت 6:45 به دومینیکا وارد می‌شود.

– در مسیر دومینیکا به ترینیداد پرواز BW247 در روزهای جمعه هر هفته انجام می شود و از 3 آوریل اجرا می شود. زمان حرکت پرواز در دومینیکا 7:40 بعد از ظهر و زمان رسیدن پرواز در ترینیداد 9:20 شب است.

– پرواز در مسیر دومینیکا به ترینیداد با شماره پرواز BW243 در روزهای دوشنبه از ۱۲ مارس تا ۴ نوامبر به طور منظم پرواز خواهد کرد. زمان حرکت پرواز در دومینیکا 14:10 و زمان رسیدن پرواز در ترینیداد ساعت 3:50 بعد از ظهر است.
پیش از این،  شرکت Caribbean Airlines لیست برنامه پروازهای نیویورک به جورج تاون را اعلام کرده بود که در 1 می 2023، 5 می 2023 و 26 می 2023 برگزار می‌شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست