اخذ تابعیت دومینیکا پس از کرونا

شیوع ویروس کرونا جدا از تمام مشکلاتی که برای تمام اقشار جامعه در گوشه و کنار دنیا به وجود آورده است، تاثیر منفی زیادی در آمار سفرهای گردشگری و مهاجرت‌ها داشته است.

تابعیت دومینیکا

بسیاری از افرادی که تا قبل از شیوع این بیماری قصد داشتند برای مهاجرت به کشورهای دیگر اقدام کرده و تابعیت دوم خود را کسب کنند، اکنون دیگر بسیاری از مسیرهای پیش روی آن‌ها کاملا بسته شده‌اند. اکثر کشورها مرزهای خود را به روی ایرانیان بسته‌اند و افراد زیادی که تمام اقدامات لازم را برای مهاجرت به کشورهای دیگر فراهم کرده بودند، تمام هزینه‌ها و زحمت‌هایشان بی نتیجه مانده است.

اما در این مطلب قصد داریم راهکاری را پیش رویتان قرار دهیم که از هدر رفتن زحمات و هزینه‌هایتان برای مهاجرت جلوگیری می‌کند.

پاسپورت دومینیکا به‌عنوان بهترین راه‌حل مهاجرت

شیوع کرونا برنامه ریزی افراد زیادی را برای مهاجرت و اخذ تابعیت دومینیکا به هم ریخت. اگر شما هم از این افراد هستید، برایتان خبر خوبی داریم. شما می‌توانید با اخذ تابعیت دوم کشور دومینیکا، این مشکل را به‌راحتی از میان بردارید و با اخذ پاسپورت دومینیکا بدون هیچ مشکلی تابعیت دائم این کشور را بگیرید.

پاسپورت دومینیکا در کرونا

سفرهای خارجی پس از کرونا با پاسپورت دومینیکا

اخذ تابعیت دومینیکا و تحصیل در کشورهای اروپایی

شما می‌توانید با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا و اخذ تابعیت آن، به‌راحتی در شرایط کرونا به کشورهای دیگر سفر کنید و دیگر مجبور به منتظر ماندن برای به پایان رسیدن این وضعیت نباشید. همان‌طور که می‌دانید با داشتن تابعیت دومینیکا برای سفر به کشورهای اروپایی و همچنین انگلستان، نیازی به اخذ ویزا ندارید و می‌توانید مشکلات مربوط به مهاجرت و انجام کارهای ضروری خود را در دوران کرونا به‌راحتی حل کنید.

یکی دیگر از اقشار جامعه که ضربه بزرگی در شیوع ویروس کرونا خوردند، دانشجویان محصل در کشورهای خارجی هستند. این دانشجویان با بسته شدن مرزها ممکن است در کشور میزبان گیر افتاده باشند یا اصلا نتوانند به آن وارد شوند. اما پاسپورت و تابعیت دومینیکا این موضوع را نیز حل کرده است، زیرا دانشجویانی که پاسپورت این کشور را داشته‌اند اکنون می‌توانند به‌راحتی برای ورود به کشور یا خروج از آن استفاده کنند.

لغو وقت سفارت‌ها به دلیل ویروس کرونا

یکی از اولین قدم‌هایی که متقاضیان باید برای اخذ ویزای هر کشوری بردارند، این است که وقت سفارت آن کشور را بگیرند. اما با گسترش روزافزون ویروس کرونا تعداد زیادی از سفارت‌های کشورهای مختلف فعالیت خود را متوقف کرده‌اند و برنامه ریزی افراد زیادی نیز به هم ریخته است. داشتن پاسپورت دومینیکا در چنین شرایطی هم برایتان مفید واقع خواهد شد، به‌طوری که با اخذ تابعیت این کشور دیگر نیازی به منتظر ماندن برای آغاز فعالیت سفارت و گرفتن وقت از آن‌ها نخواهید داشت.

 

 

چطور برای دومینیکا درخواست بدهیم؟

شریف تریپ همراه شما برای اخذ پاسپورت و شهروندی دومینیکا

اگر شما هم با مطالعه تعدادی از مهم‌ترین مزایای شهروندی دومینیکا ترغیب به اخذ پاسپورت دوم شده‌اید، بهترین گزینه برای همراهی شما در این مسیر، شریف تریپ است.

شما می‌توانید با برقراری ارتباط با این تیم مجرب، مسیر اخذ پاسپورت دومینیکا را به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ مشکلی طی کنید. برای شروع، بهتر است با استفاده از مشاوره آنلاین این تیم، هفت روز هفته 24 ساعت شبانه روز با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست