پاسپورت سنت لوسیا

سنت لوسیا ازجمله کشورهایی است که برای هر هدفی مانند گردشگری، سرمایه‌گذاری، گذران اوقات بازنشستگی و … ، مزیت‌های زیادی را به شما ارائه می‌دهد. این منطقه زیبا مانند یک گوهری در بین جزایر مختلف است که پتانسیل‌های زیادی را در خود نهفته دارد. از مزارع قدیمی، سواحل منحصربه‌فرد و شگفتی‌های زمین‌شناسی گرفته تا آبشارهای پوشیده از جنگل و مخروط‌های آتش‌فشانی خاموش همه از جاذبه‌های طبیعی آن محسوب می‌شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که زندگی در طبیعت بکر را دوست دارید، سنت لوسیا بهترین و ایده‌آل‌ترین گزینه برای شما است. مانند سایر جزایر کارائیب، دومینیکا و…، تاریخ کشور سنت لوسیا سرشار از قرن‌ها حکومت استعماری فرانسوی‌ها و بریتانیایی‌ها است. به همین خاطر فرهنگ آن ترکیبی از سنت‌های بومی و مردمان غرب آفریقا است. اگر در تلاش هستید که پاسپورت سنت لوسیا را دریافت کنید، باید بدانید که شهروندان سنت لوسیا از مزایای زیر برخوردار هستند:

دسترسی به اقتصاد پررونق و مبتنی بر توریست با اخد پاسپورت سینت لوسیا

 دارای خدمات مالی بین‌المللی مطلوب با اخد پاسپورت سنت لوسیا

وجود گزینه‌های ملکی مقرون‌به‌صرفه در بازار برای یک سرمایه‌گذاری قوی با اخد شهروندی سنت لوسیا

امکان درخواست ویزای سرمایه‌گذار E2 ایالات متحده و کار در ایالات متحده با پاسپورت سنت لوسیا

دارندگان پاسپورت سنت لوسیا به بیش از 140 کشور جهان ازجمله کشورهای شینگن، بریتانیا، هنگ کنگ و سنگاپور دسترسی بدون ویزا یا با ویزا در هنگام ورود دارند 

دموکراسی سیاسی و اقتصادی پایدار براساس شیوه حکومت پارلمانی بریتانیا با دریافت پاسپورت این کشور

به رسمیت شناخته شدن تابعیت مضاعف با پاسپورت جزیره سنت لوسیا

لذت زندگی در کشوری زیبا، خاص و گردشگرپذیر با پاسپورت سنت لوسیا

مراحل اخذ پاسپورت سنت لوسیا

برای آن که بتوانید پاسپورت کشور سنت لوسیا را بگیرید، لازم است ابتدا از شرایط اولیه مطلع شوید و سپس مراحل قانونی را پشت سر بگذارید. برای آن که بتوانید هرچه بهتر و ساده‌تر نسبت به دریافت پاسپورت ارزان سنت لوسیا اقدام کنید صرفاً لازم است تا از این موارد آگاه شوید.

در ادامه ۴ مرحله اصلی که برای گرفتن پاسپورت سنت لوسیا را بیان کرده‌ایم و از این طریق به شما کمک می‌کنیم تا با آگاهی از روند پرونده‌تان برای گرفتن تابعیت سنت لوسیا اقدام نمایید.

نگاهی به برنامه شهروندی اقتصادی سنت لوسیا

دولت سینت لوسیا به طور رسمی در روز سه شنبه به تاریخ 29 دسامبر 2015 برنامه سرمایه گذاری اعطای شهروندی سنت لوسیا را به اجرا درآورد. پلتفرم لایحه ای به منظور کسب شهروندی از طریق سرمایه گذاری در لایحه شماره 14 با عنوان اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری به همراه قوانین معاضد با آن به شماره 89 سال 2015، شهروندی از راه سرمایه گذاری را به تصویب رسید.

شرایط لازم برای دریافت پاسپورت سینت لوسیا

  • متقاضی می بایست حداقل 18 سال سن داشته باشد
  • عدم سابقه کیفری
  • ارائه اطلاعات و مدارک موثق
  • حداقل سرمایه گذاری 300 هزار دلار در یکی از پروژه های مورد تایید دولت و دارایی 5 ساله پس از اعطای شهروندی در سنت لوسیا

روند درخواست برای دریافت شهروندی سنت لوسیا با روش سرمایه‌گذاری نسبتاً ساده است:

ابتدا برای رسیدگی به درخواست خود یک نماینده مجاز انتخاب کنید. نماینده مجاز، شما را برای تهیه تمام مدارک و الزامات لازم برای درخواست شهروندی، راهنمایی می‌کند.تمام فرم‌های درخواست را همان‌طور که توسط نماینده مجاز توضیح داده شده است، تکمیل کنید. اطمینان حاصل کنید که همه اسناد مطابق با استانداردهای واحد قانونی هستند. اداره مربوطه در سنت لوسیا درخواست را ارزیابی کرده و پیشینه هر متقاضی را بررسی می‌کند. واحد مربوطه درخواست شما را ظرف 60 تا 90 روز پس از ارائه درخواست، تائید می‌کند. نامه‌ای با دستورالعمل‌های دقیق در مورد سرمایه‌گذاری شما صادر خواهد شد. در این مرحله باید مدرکی مبنی بر انجام سرمایه‌گذاری واجد شرایط و همچنین هزینه‌های درخواست دولتی ارائه دهید. پس از دریافت مدرک پرداخت، واحد دولتی گواهی ثبت شهروندی را صادر می‌کند. متقاضیان باید مدارک گذرنامه و درخواست گذرنامه را ارسال کنند. سپس شهروندی سنت لوسیا به شما داده می‌شود و می‌توانید پاسپورت سنت لوسیا را دریافت کنید.

چرا شریف تریپ

۱۲۰۰ متقاضی

شریف تریپ با بیش از ۱۲۰۰ پرونده موفق پیشتاز در امر اخذ پاسپورت دوم

خدمات ۷۲۴

در تمامی روزهای سال و در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم

قابلیت پرداخت با ارز دیجیتال

با شریف تریپ هیچ نگرانی برای پرداخت وجود نخواهد داشت.

افتتاح حساب بین‌المللی

با خدمات شریف تریپ برای افتتاح حساب بین المللی، تفاوت را درک میکنید.

بلاگ پاسپورت و ویزا سنت لوسیا

سوالات متداول برای دریافت پاسپورت سنت لوسیا

فهرست