DOMINICA

اخذ شهروندی دومینیکا

شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در عرض چند ماه

شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

گاهی اوقات بسیاری از افراد موفق به ویژه از آسیا، خاورمیانه یا آفریقا برای اخذ ویزای کشورهای غربی، دچار مشکل می شوند.زمان، پول و بسیاری از کارهای کاغذی، پروسه ای زمان بر و کلافه کننده است.گاهی اوقات تنش های  سیاسی یا ناآرامی های اجتماعی در کشور مبدا بسیار زیاد است و مردم نیاز به راهی دارند که آینده خود را بیمه کنند راه حل پیشنهادی ما اخذ شهروندی دومینیکا برای این افراد است.

طبق شاخص CBI که توسط مجله مدیریت مالی حرفه ای فاینیست تایمز PWM  تهیه شده است، Commonwealth of Dominica به عنوان بهترین گزینه شهروندی توسط برنامه سرمایه گذاری محسوب می شود. گذرنامه شما اجازه سفر بدون روادید به بیش از 127 ایالت و کشور از جمله اتحادیه اروپا، انگلستان، چین و روسیه را می دهد.

متقاضیان این برنامه باید 100000 دلار و یا بیشتر را در اوراق قرضه سرمایه گذاری کنند یا املاک و مستغلات را با حداقل قیمت  200،000 دلار خریداری کنند. اما سرمایه گذاران باید آگاه باشند که ملک نمی تواند به مدت سه سال فروخته شود.

دارندگان گذرنامه ایالت های کارائیب می توانند سفر بدون روادید به 150 کشور جهان از جمله منطقه شنگن و انگلستان را انجام دهند.

چنین برنامه هایی در اروپا نیز وجود دارد مانند برنامه سرمایه گذاران فردی مالت و برنامه سرمایه گذاری قبرس، اما آستانه سرمایه گذاری بسیار بالاتر از کارائیب است. حداقل سرمایه گذاری 2 میلیون یورو در قبرس و 100000 دلار در دومینیکا  می باشد به همین جهت دومینیکا برنامه ای مقرون به صرفه تر است.

شرکت شریف تریپ بر آن است تا با ایجاد آگاهی چشم انداز درستی به داوطلبان اخذ پاسپورت دوم ارائه دهد تا مشتریان بهترین گزینه را انتخاب کنند. کارکنان ما تمام اسناد را آماده خواهند کرد و آنها را به ادارات دولتی کشور منتخب تحویل خواهند داد. ما همچنین می توانیم به شما در انتخاب نوع سرمایه گذاری کمک کنیم..

 

همه کشورها در کارائیب از متقاضی درخواست می کنند تا طبق برنامه سرمایه گذاری شرایط اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری را دنبال کنند. متقاضیان در این مدت تحت نظارت دقیق و ارزیابی قرار می گیرند، زیرا آنها ملزم به داشتن یک پرونده بدون سابقه محکومیت و خشونت، یک شخصیت خوب و سلامت جسمانی هستند که باید توسط اسناد مناسب تأیید شود. کارشناسان حرفه ای از خدمات حقوقی شریف تریپ مشاوره قانونی خود را به مشتریان خود که علاقه مند به گرفتن شهروندی دوم هستند از مراحل اولیه  جمع آوری تمام مدارک لازم و آماده سازی درخواست تا اخذ نهایی پاسپورت دومینیکا همراهی خواهند کرد. این پروسه حدود 5 ماه زمان خواهد برد.

 

مزایای داشتن پاسپورت دومینیکا

 

برای اطلاع به نحوه درخواست به دومینیکا به صفحه  درخواست به دومینیکا مراجعه کنید .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست