restore

حداقل پروسه زمانی

کمتر از 4 ماه

هزینه‌ پاسپورت دومینیکا

attach_money

یک نفر مجرد

هزینه درخواست پاسپورت برای یک نفر مجرد
قیمت : ۱۰۰.۰۰۰ دلار

attach_money

یک زوج (زن و شوهر)

هزینه درخواست پاسپورت برای یک زوج (زن و شوهر)
۱۵۰,۰۰۰ دلار

attach_money

یک زوج با یک فرزند

هزینه درخواست پاسپورت برای یک زوج با فرزند زیر ۱۸ سال
۱۷۵,۰۰۰ دلار

attach_money

یک خانواده ۴ نفره

یک خانواده چهار نفره شامل فرد متقاضی به همراه سه نفر
۱۷۵.۰۰۰ دلار

شرایط اخذ شهروندی دومینیکا

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید از این مزیت شهروندی دومینیکا بهره مند شوید، باید از شرایط زیر برخوردار باشید:

  • فرد متقاضی باید بالای 18 سال باشد.
  • فاقد سابقه محکومیت کیفری باشد.
سبک زندگی جدید با پاسپورت دوم
پاسپورت دومینیکا | شریف تریپ

اخذ شهروندی دومینیکا از طریق برنامه سرمایه‌گذاری:

شما می‌توانید با انتخاب کشور دومینیکا از طبیعت بکر و معاشرت با مردم مهمان نواز این کشور لذت ببرید و در عین حال، با صرف زمان و هزینه کمتر، پاسپورت دوم دریافت کنید. دومینیکا از سال ۱۹۹۳ با ارائه برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری این امکان را برای افراد فراهم کرده است که در کنار کمک به آینده دومینیکا از مزایای شهروندی این کشور نیز بهره‌مند شوند. این برنامه توسط دولت دومینیکا اجرا می‌شود و امکان برخورداری شهروندان سراسر جهان از امنیت و آزادی موجود در این کشور قوی و پایدار را فراهم می کند.

 سرمایه گذاری

دو کانال سرمایه گذاری، یک فرصت بزرگ

برای به دست آوردن شهروندی کشور مشترک المنافع دومینیکا، شما باید انتخاب کنید که چگونه می‌خواهید در آینده کشور کمک کنید. دو راه برای سرمایه گذاری وجود دارد:

این گزینه یک مشارکت یک باره وغير قابل برگشت به دولت است. این روش (که از ۱۰۰ هزار دلار آمریکا شروع می‌شود) به متقاضیان اجازه می‌دهد تا نقش مهمی در ساختن آینده دومینیکا ایفا کنند. در گذشته، این مشارکت ها باعث شده است که دومینیکا بتواند از انجمن‌های خود در پروژه‌های زیربنایی کلیدی حمایت کند و کشور را در مسیر ثبات بیشتر قرار دهد.

US $ 100,000متقاضی مجرد
US $ 150,000متقاضی متاهل ( به همراه همسر)
US $ 175,000متقاضی به همراه خانواده ( حداکثر سه همراه واجد شرایط)
$ 25,000 USوابسته واجد شرایط اضافی

اعتبار و تمدید گذرنامه دومینیکا

هنگام تمدید گذرنامه نیازی به سرمایه گذاری مجدد نیست، سرمایه گذاری فقط یک بار برای دریافت گذرنامه انجام می شود. پس از انقضاء گذرنامه میتوانید فقط با پرداخت هزینه تمدید، گذرنامه دومینیکا را تمدید کنید.

گذرنامه های دومینیکا به طور کلی تا 10 سال اعتبار دارند. گذرنامه کودکان زیر 16 سال به مدت 5 سال اعتبار دارد.

اخذ شهروندی کشور دومینیکا

شهروندی دومینیکا

زمانی که تصمیم می‌گیرید شهروند شويد، روندی ساده و کارآمد پیش رویتان قرار دارد که با کمک نماینده مجاز می‌تواند تکمیل شود. واحد شهروندی از طریق سرمایه گذاری، اداره دولتی مسئول اجرای این برنامه، دارای تعدادی نماینده مجاز است که شما را در این روند پشتیبانی می‌کنند.

امکان سفر با پاسپورت دومینیکا

سفر به بیش از ۱۴۰+ کشور

دومینیکا به واسطه روابط دیپلماتیک بسیار قوی با اکثر کشورهای جهان و داشتن گذرنامه قدرتمند امکان سفرهای بین المللی شما را سهولت می بخشد. با در دست داشتن گذرنامه دومینیکا می توانید بدون نیاز به دریافت ویزا، به بیش ۱۴۰ کشور از جمله کشورهای عضو پیمان شنگن (آلمان، فرانسه، ایتالیا، یونان و…) انگلستان، روسیه، کره‌جنوبی، اکراین و…  سفر کنید.

مشاوره تلفنی یا آنلاین: ۷ روز هفته – ۲۴ ساعت

فهرست