phoneenvelopphone

تجدید نظر در قانون ما هابیتاکو (Mais Habitação) در پرتغال؛ فرصتی جدید برای سرمایه‌گذاری

timer1 دقیقه

  آخرین اخبار

  آخرین اخبار

  dominica

  دومینیکا

  پاسپورت

  مشاهده بیشتر

  پر طرف دارترین اخبار

   پیرو جلسه شورای دولت که سه‌شنبه گذشته با حضور رئیس جمهور و نخست وزیر برگزار شد، مطلع شدیم که دولت در صحن مجلس تصمیم گرفته تا در قانون ما هابیتاکو (Mais Habitação) تجدید نظر کند. بر اساس اطلاعات دریافتی، این نشست در تاریخ ۲۱ سپتامبر برگزار خواهد شد و پس از آن، رای تایید در ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ انجام خواهد شد.  

   بنابر گزارشات قبلی، انتظار می‌رود حزب دولت (PS - Partido Socialista) که بیشترین تعداد کرسی‌های مجلس را در اختیار دارد، قانون «Mais Habitação» را مجدد به‌تصویب برساند. از آنجایی که برای تحقق این امر به اکثریت آرا نیاز است، در صورت موافقت، مرحله بعدی ارسال مدارک برای رئیس جمهور است.

   پس از رای‌گیری، لایحه طی ۵-۷ روز کاری برای رئیس جمهور ارسال می‌شود که از لحظه دریافت، طی ۸ روز کاری به او مهلت داده می‌شود تا تصمیم بگیرد آن را منتشر خواهد کرد یا خیر.

   توصیه ما به تمامی مشتریان این است که هرچه سریع‌تر فرایند سرمایه‌گذاری خود را دنبال کنند. جدول زمانی فعلی هنوز به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که تقاضای خود را تا قبل از اتمام برنامه گلدن ویزا شروع و ثبت کنند.  

   میانگین زمان لازم برای سرمایه‌گذاری در آی ای اس (IAS) حدود ۱ هفته است که با توجه به زمان‌بعدی فعلی، در این بازه می‌توانید به‌عنوان یکی از سرمایه‌گذاران پرتغالی به حساب بیایید. 

   ما تا حد امکان به نظارت دقیق اوضاع ادامه خواهیم داد و در صورت بروز هرگونه تغییری، سرمایه‌گذاران و شرکا را در جریان می‌گذاریم. همچنین برای هرگونه شفاف‌سازی مورد نیاز در دسترس هستیم.